Jesteś tutaj: hmbudowa.pl > Domowe porady > Jak zagwarantować piękny zapach w domu?

Jak zagwarantować piękny zapach w domu?

Piękny zapach w mieszkaniu sprawia, że mamy ochotę w nim przebywać cały czas. Jak zagwarantować piękny zapach w domu? Pokoje, które lubimy najbardziej to te, które najpiękniej pachną. Dlatego też dobrze jest dopilnować, aby w naszym domu czy mieszkaniu nieustannie unosił się piękny zapach zachęcający do wygodnego ułożenia się w fotelu. Na to, aby dom kusił i nęcił pięknymi zapachami jest wiele sposobów.

Oczywiście wiadomo, że czysty dom, to pachnący dom. Dlatego pierwszym warunkiem, będącym fundamentem pod piękne zapachy jest na pewno utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w naszej willi. Potem możemy zabrać się za konkretyzowanie pięknego zapachu.

Wyjątkowym sposobem na piękny zapach i jednocześnie wspaniałą ozdobę np. do salonu jest pomarańcza i goździki. Jedyne co potrzebujemy do tego, to jedna pomarańcza i paczka suszonych goździków, które następnie wbijamy w skórkę owocu. Jak zagwarantować piękny zapach w domu? Jest to sposób, który od razu przynosi efekt, potęgując go szczególnie w okresie świątecznym.

Jeśli ktoś jest wielbicielem zapachu miodu, to świetnym sposobem na utrwalenie w pokoju takiego zapachu będzie zakupienie świeczki wykonanej z prawdziwego wosku pszczelego. Taka świeczka podczas spalania się wydziela bardzo dużo substancji zapachowych, które przypominają zapach miodu wypełniając nim całe pomieszczenie.

Aby spotęgować zapach jakichś olejków eterycznych wystarczy połączyć je z sodą oczyszczoną. Działa ona jako aktywator substancji zapachowych zawartych w takich olejkach. Jak zagwarantować piękny zapach w domu? Dlatego, aby zapewnić piękny zapach w całym domu czy pokoju wystarczy kilka kropel zapachowego olejku wlać na spodek z sodą oczyszczoną, która resztę zrobi za nas.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.