Jesteś tutaj: hmbudowa.pl > Wyposażenie wnętrz > Szarość z dodatkiem słonecznej pomarańczy

Szarość z dodatkiem słonecznej pomarańczy

Kontrast jest ostatnio niesamowicie modnym elementem wszelkich dekoracji i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, dlatego też projektanci często go wykorzystują. Szarość z dodatkiem słonecznej pomarańczy Sprawa jest oczywiście prosta, bo wystarczy zestawić ze sobą dwa kolory o nieco innej intensywności czy barwie. Jednak dopasowanie tych kolorów w taki sposób aby do siebie pasowały i nie gryzły się może należeć już do tych nieco trudniejszych zadań. Przykład na świetnie dopasowanie dwóch różnych i kontrastujących ze sobą odcieni można podziwiać na zdjęciu powyżej.

Zostały na nim zestawione dwa z pozoru nie pasujące do siebie kompletnie kolory. Z jednej strony ponura szarość z domieszkami bieli, zaś z drugiej słoneczna, bardzo intensywna pomarańcza, która niejako rozwesela całe pomieszczenie. Szarość z dodatkiem słonecznej pomarańczy Wszystko ze sobą świetnie kontrastuje dając efekt idealnego dopasowania.

Jednak całość nie robiłaby takiego wrażenia, gdyby nie umiejętne dobranie mebli i różnego rodzaju dodatków. Drewniany parkiet świetnie sprawdza się w roli łącznika całego stylu w jakim pomieszczenie zostało wyposażonego. Szarość z dodatkiem słonecznej pomarańczy Meble nie stanowią kwintesencji całej aranżacji, jednak świetnie ją dopełniają dzięki czemu całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie i urokliwie.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.